banner776

banner614

banner701

ZIPKINLA 2 TANE İKİŞER KİLOLUK EŞKİNA YAKALADI

banner619

Tek nefeste zıpkınla serbest dalışlar yaparak, büyük balıklar avlayan dalgıç Gürkan Gürbüz, bu kez Akçakoca açıklarında sabahın erken saatlerinde ikişer kiloluk Eşkina balığı avladı. Balıkların fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Gürbüz, büyük beğeni topladı.

Akçakoca 27.09.2020, 16:46 27.09.2020, 16:50
2159
ZIPKINLA 2 TANE İKİŞER KİLOLUK EŞKİNA YAKALADI

Akçakoca’da Belediyesin'de çalışan ve spor amaçlı su altında zıpkınla balık avlayan Gürkan Gürbüz’ün en büyük tutkusu zıpkınla balık avlamak. Akçakoca’da denize dalarak zıpkınla balık avlayan Gürbüz, sosyal medyanın da fenomeni haline geldi. En son Akçakoca açıklarında zıpkın ile ikişer kiloluk 2 Eşkina balığını avlayan Gürbüz’ün, sosyal medyada paylaştığı balık fotoğrafları büyük beğeni topladı.

Daha önceleri de bir çok balığı Zıpkınla balık vuran Gürbüz, bu anları ise kendi sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Haber: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (3)
VATANDAŞ 1 ay önce
gidin fisko kavşağında haber yapın lütfen. akşam 4-5 arasında orası çok karışıyor. vatandaşlar ile röpörtaj yapabilirsiniz. ordaki sorun çözülmedi.
Had bildiren 1 ay önce
Kanunen suç olmasına rağmen , bu işleri haber yaparsın , sonra işine gelmeyen yorumları silersin , sen ne adì ve liyakat sız bir muhabir sin , az ye de biraz kafan çalışsın. ..!!!
Deniz 1 ay önce
ZAVALLI HAYVANLAR!!!
25°
açık