banner851

banner614

ZORUNLU SU KESİNTİSİ

banner619

Akçakoca'nın Çuhallı Çarşısı mevkiinden geçen içme suyu borusunun patlaması üzerine belediye ekiplerini alarma geçirdi. Hızla patlayan boruya müdahale edilirken, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, hat üzerindeki vanayı kapatmak zorunda kaldıklarını için su kesintisi yaşandığını belirtti.

banner846
Akçakoca 06.01.2020, 13:37 07.01.2020, 11:54
2433
banner844

Akçakoca kent merkezi Çuhallı Çarşısı'nda içme suyu borusunun patlamasının ardından olay yerine intikal eden belediye ekipleri hızla çalışma başlattı.

Patlayan su borusuna müdahale için önce suyu kesen ve ardından olay yerine giden Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kazı çalışması yaptıktan sonra patlayan boruya müdahale etti.

Çalışma hızla devam ederken, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, sorunun birkaç saat içinde çözülmüş olacağını söyledi.

Başkan Yardımcısı Yılmaz, çalışmalar nedeniyle hat üzerindeki vanayı kapatmak zorunda kaldıklarını, dolayısıyla bir bölgenin suyunun kesilmek zorunda kaldığını ifade ederek, çalışmaların 2 saate kadar biteceğini ve kesilen bölgeye suyun yeniden verileceğini söyledi.

Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu