banner851

banner614

1 SAAT MAHSUR KALDILAR

banner619

D-100 Karayolu üzerine yapılan üst geçit asansörüne binen 2 çocuk yaklaşık 1 saat asansörde mahsur kaldı. Dakikalarca kurtarılmayı bekleyen çocukların imdadına Düzce itfaiyesi ekipleri yetişti.

banner846
Asayiş 18.09.2015, 17:05
4969
1 SAAT MAHSUR KALDILAR
banner844
D-100 Karayolu üzerine yapılan ve sık sık yaşanan arızalarla gündeme gelen asansörlerde mahsur kalan vatandaşlar kervanına bu kez çocuk katıldı. Ne kadar güvenilir olduğu sık sık tartışılan üst geçitleri; engelliler, yaşlılar, zaman zaman da bebek arabalı yada bisikletli vatandaşlar kullanıyor.
İşte bugün de Hamidiye üst geçidini kullanarak karşıya geçmek isteyen iki bisikletli çocuk asansöre bindi. İki çocuk Hamidiye Mahallesi tarafından Kültür Mahallesi kısmına geçerken asansörde mahsur kaldı. Bir saat asansörde mahsur kalan iki çocuk beyaz masayı arayarak yardım istedi. Yine vatandaşların fark etmesi üzerine olay yerine Düzce Belediyesi kaza kırım ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri asansörde mahsur kalan bisikletli çocukları kurtardı. Oldukça terledikleri gözlemlenen gençler bir saattir asansörde mahsur kaldıkların ifade ettiler.

Haber;İ.KELEŞ
Yorumlar (6)
KELEŞ AKP DEN İSTİFA ET.. 6 yıl önce
KELEŞİN AKP DEN İSTİFA ETTİRİLMESİ GEREKİYOR.AKP YE ZARAR VERİYOR.HİÇBİR AKPLİ B.BAŞKANI ONUN KADAR DUYARSIZ DEĞİL.5 YIL ÖNCEKİ ADAY GÖSTERİLMEYİŞİNİN ACISINI MİLLETTEN ALAMAZSIN.
.... 6 yıl önce
HİÇ Bİ PROJENİZ HİÇ Bİ HİZMETİNİZ DÖRT DÖRTLÜK DEĞİL ZATEN GİDİN BİRAZ DİĞER İLLEREDE NASIL YAPIYORLAR BU İŞLERİ Bİ BAKIN ZAHMET OLMAZSA DAHA YENİ YAPILDI 40 KERE SORUN YAŞADIK YANİ CALASKAL KOYUN BARİ BİZ KENDİMİZİ YUKARI ÇEKERİZ....
düzceli 6 yıl önce
acil butonu koysunlar yaşlı bir vatandaş binerse biri gelse diye bakar durur
Düzceli 6 yıl önce
Bu yüzden binmiyoruz bizde işte bebek arabasiyla o dik merdivenleri cikmaya calisiyoruz asonsör yaptilar fakat guvenilir degil bakimi bile yapilmiyodur sus olarak duruyor orda işte
taa yapılırken söyledik 6 yıl önce
Ne işçilik ne de malzeme kaliteli diye.
can 6 yıl önce
işte düzce .... plaka 81 daha ne beklenir.....
23°
parçalı az bulutlu