banner851

banner614

3’Ü TUTUKLANDI!

Önceki gün Yığılca’da bir kuyumcuyu dolandıran ve kaçarken kaza yapan 4 kişiden 3’ü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Yaşı küçük olan kız çocuğu ise devlet koruması altına alındı.

banner619
Asayiş 07.11.2012, 15:06
221
3’Ü TUTUKLANDI!

05 Kasım 2012 tarihinde Yığılca ilçesinde bulunan bir kuyumcudan 16 bilezik ve bir küpe çalan hırsızlar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 
Yığılca yolunda Jandarma ekiplerinin kurduğu barikatı aşarak hızla Düzce şehir merkezi istikametine ilerleyen araç, Tokuşlar mahallesinde mezarlığa uçarak durabilmişti. İçerisinde dört kişi bulunan ve çeşitli yerlerinden yaralanan şüphelilerin bir de sahte kimlik kullandığı ortaya çıktı.
 
Soruşturmayı derinleştiren polis, şüphelilerin üçünün sahte kimlik kullandığını ortaya çıkardı. Gerçek isimlerinin F.E., G.K., H.Ö. ve M.K. olduğu öğrenilen dört şahıs dün Yığılca Adliyesinde Hakim karşısına çıktı.
 
F.E., M.K. ve H.Ö. mahkeme kararıyla tutuklanarak Bolu Cezaevine gönderilirken, 15 yaşında olduğu öğrenilen kız çocuğu G.K. ise devlet koruması altına alındı.
 
Şahısların İstanbul ilinden geldiği ve hırsızlık ve dolandırıcılıktan çok sayıda sabıkası olduğu da edinilen bilgiler arasında.

 

Haber; Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (0)