banner851

banner614

50 metre aşağı düştü; Yaralı kurtuldu !

banner619

Beyköy Beldesi Odayeri Yaylası yolu Yarma Kaya mevkiinde yolun kenarından uçuruma yuvarlanan genç mucizevi bir şekilde yaralı kurtuldu.

banner846
Asayiş 05.12.2010, 01:01
202
50 metre aşağı düştü; Yaralı kurtuldu !
banner844

Düzce Merkeze Bağlı Dereli Tütüncü Mahallesi'nde bisiklet tamirciliği yaptığı öğrenilen 35 yaşındaki Erkan Baş Beyköyü Odayeri Yaylası Yolunda ölümden döndü. Saat 23.00 sıralarında Arkadaşı ile birlikte gezinti amaçlı Odayeri Yaylasına giden iki genç dönüş yolunda Yarma Kaya Mevkiinde ihtiyaç molası verdi. Gençlerden 35 yaşındaki Erkan Baş, yolun kenarında dururken bir anda ayağı kayarak kayalıklardan yaklaşık 50 metre aşağı düştü. Ağır yaralanan Erkan Baş'ı kurtarmak için arkadaşı arabaya binip cep telefonunun sinyal aldığı bir bölgeden 112 acil yardım ekiplerini arayarak yardım istedi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine Düzce Belediyesi İtfaiye Ekipleri ile 112 acil ilk yardım ekibi geldi. Sert kayalıkların olduğu bölgede Uçurumun orta kısmında dallara takılı vaziyette kalan Erkan Baş kurtarma ekiplerinin titiz çalışması sonucu yaklaşık 1 saat sonra iple aşağı indirildi. Sedye ile ambulansa taşınan Erkan Baş hemen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

23430

50 Metre aşağı yuvarlanan ve mucizevi bir şekilde yaralı olarak kurtulan Erkan Baş'ın yakınları da olayı duyar duymaz kaza yerine geldiler. Kurtarma çalışmaları sırasında abisine göz yaşı döken kardeş abisinin kazayı yaralı olarak atlattığını görünce rahat bir nefes aldı.

Haber; Ü. ÇETİN

Yorumlar (0)