banner851

banner614

6 Kişi göz altına alındı !

Düzce Polisi vatandaşlardan gelen şikayetler doğrultusunda Savcılığın izni ile dün gece şehir merkezinde önceden belirlenen evlere operasyon düzenledi

banner619
Asayiş 08.07.2009, 10:18
184
6 Kişi göz altına alındı !

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler dün gece hayat kadınlarına yönelik operasyon düzenledi. Son dönemde vatandaşlardan gelen şikayetleri göz önünde bulunduran ekipler, savcılığın da izni ile şehir merkezinde önceden belirlenen evlere operasyon düzenledi. Çok sayıda polisin katıldığı operasyonda fuhuş yaptıkları belirlenen 6 hayat kadını göz altına alındı. Yapılan geniş çaplı operasyonda ekipler ayrıca değişik noktalarda arama da yaptı. Değişik mahallelerde ev tutarak fuhuş yaptıkları ve huzuru bozdukları ileri sürülen hayat kadınlarına yönelik yapılan operasyon gece boyu devam etti.

Göz altına alınan hayat kadınlarının ifadelerini alan ekipler, bu kişilerle kontak kuran, ilişkiye giren, ve yardımcı olan şahıslarıda tespit etmeye çalıştığı öğrenildi. Göz altına alınan hayat kadınlarından 5'i ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılırken, 1 kişinin ise adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)