banner851

banner614

ACILI BABA UMUTLA BEKLİYOR

banner619

4 gün önce Gölyaka’da meydana gelen trafik kazasında Aksu Deresi’ne uçan otomobilde bulunduğu iddia edilen ve derede kaybolan Alper Şekar’ı arama çalışmaları devam ediyor. 4 gündür her sabah erkenden köprüye gelen acılı baba Yaşar Şekar , umutla oğlunun bulunmasını bekliyor.

banner846
Asayiş 23.04.2012, 10:02
215
ACILI BABA UMUTLA BEKLİYOR
banner844

Gölyaka’da Aksu Deresi’ne uçan otomobilden çıkamayarak derede kaybolduğu düşünülen Alper Şekar’ı arama çalışmaları sürüyor. Düzce ekiplerinin yanısıra Sakarya’dan gelen arama kurtarma ekipleri 4 gündür Aksu Deresi’nin her köşesini arıyor. Ancak kayıp gencin izine rastlanmazken, Alper’in babası Yaşar Şekar ise oğlunun bulunacağına dair ümitlerini yitirmeden bekliyor. Gece ara verilen çalışmaları takip eden acılı baba, her sabah daha ekipler gelmeden köprüye giderek bir umutla oğlundan gelecek haberi bekliyor. Çevredekilere oğlunun resmini dağıtan baba Şekar, “ Belki bir gören olur” diyerek yardım istiyor.

Arama çalışmalarında bugün, botlara yüklenilen kancalı demirlerle ekipler özellikle kıyı kesimlerde çalıştı. kaza yapan aracın istepnesini olay yerinden bir iki kilometre uzakta bulan ekipler, istepnenin uzaklığını değerlendirerek aynı yere yakın bölgede arama çalışmalarını hızlandırdı. 

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)