banner851

banner614

ACISINI BASINDAN ÇIKARDILAR

Bağlantı yolunda bir motosiklet sürücüsü kaza yaparak yaralandı. Kazayı haber alarak olay yerine giden kazazede yakınları ise görüntü almaya çalışan basın mensuplarına sözlü hakaretlerde bulundu.

banner619
Asayiş 06.05.2014, 19:14
130
ACISINI BASINDAN ÇIKARDILAR

Akşam saatlerinde meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı. Yeni Bağlantı Yolu Metek Işıklardan Yahyalar Yoluna giren Nihat Çalış idaresindeki motosiklet sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu yere düştü.


Kaskı ve koruyucu elbisesi bulunmayan sürücü düşmenin etkisi ile yola savrularak yaralandı. kazayı gören vatandaşlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. kısa sürede kaza yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralı sürücüye ilk müdahaleyi yaptı. Bu esnada kaza yerine ulaşan basın mensuplarına yaralı yakınları tarafından ağıza alınmayacak küfürler ve hakaretlerde bulunuldu. Gazetecilerin üzerine yürümek isteyen yaralı yakınları ile gazeteciler arasındaki gerginliği yine kaza yerinde bulunan vatandaşlar yatıştırdı.


İlk müdahalenin ardından ambulansla Düzce Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

 

Haber;İ.Keleş

Yorumlar (0)