banner851

banner614

Ailesi Büyük Üzüntü Yaşadı!

Dün akşam Kaynaşlı turnikelerinde yolcu otobüsünün altında kalarak feci şekilde can veren 8'inci sınıf öğrencisi Deniz Koçyiğit, bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

banner619
Asayiş 14.02.2011, 13:38
280
Ailesi Büyük Üzüntü Yaşadı!

Tem Otoyolu Kaynaşlı turnikelerinden çıkış yapan Mehmet Soylu idaresindeki 34 VM 8586 plakalı yolcu otobüsünün altında kalarak feci şekilde can veren 15 yaşındaki Deniz Koçyiğit, bugün gözyaşları arasında toprağa verildi. Ağa Mahallesi'nde ikamet eden Deniz Koçyiğit, ailesine maddi destekte bulunmak için sık sık kaynaşlı turniklere pişmaniye satmaya gittiği öğrenildi. Deniz, ilköğretim 8'inci sınıf öğrencisiydi. Bugün milyonlarca öğrenci gibi o da ders başı yapacaktı ama olmadı. Okulların açılmasına saatler kala Deniz, trafik canavarının kurbanı oldu. Yarı yıl tatilini arkadaşlarının çoğu dinlenerek geçirirken o çalışmayı seçti. Ancak yaşanan korkunç kaza sonucu hayatını kaybetti. Bugün, küçük denizin Ağa Mahallesi'nde cenazesi vardı. Öğle namazına mütakıben Ağa Mahallesi camiinde kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defnedilen Deniz Koçyiğit'i Başta İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer olmak üzere AK Parti İl Başkanı Mustafa Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı İsmai Bayram, MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, yerel seçimlerde MHP'den belediye başkan adayı olan Ömer Küçük, okul arkadaşları ve öğretmneleri ile çok sayıda seveni yanlız bırakmadı. Deniz'in pişmaniye satarken yanında bulunan arkadaşı da bugün cenazedeydi.

25562

Henüz 15'inde trafik canavarının kurbanı olan Deniz'in srasında çiçekler, sınıfında ise hüzün vardı. Sömestr tatilinin ardından bugün ders başı yapan öğrenciler arasında Deniz yoktu. Okul harçlığını çıkarmak için çalışan Deniz, okuluna, arkadaşlarına geri dönemedi. 15 yaşında hem okuyan hem de çalışan Rıza Malatyalı İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi olan Deniz'in sırası boş kaldı. Daha öncelerden de aynı noktada simit satan küçük bir çocuğa da araç çarpmış ve yaralanmıştı. Emniyet güçleri hem çocukları hem de aileleri defalarca kez uyarmış, hatta cezai işlemlerde uygulanmıştı.

Dün yaşanan kaza ile ilgili haberi okumak için tıklayınız.

Haber; Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (0)