banner851

banner614

ASAYİŞ BERKEMAL!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri dün gece eğlence mekanlarına ani baskınlar düzenledi. “Huzurlu Düzce” projesi kapsamında eğlence merkezlerinde kimlik kontrolü ve üst araması yapıldı.Özellikle eğlence merkezlerinde yapılan aramalrda olumsuz bir duruma rastlanmadı.

banner619
Asayiş 15.09.2012, 10:19
276
ASAYİŞ BERKEMAL!

Dün akşam merkez başta olmak üzere il genelinde yapılan kontrollerde çeşitli eğlence merkezleri, kafe, bar, gibi mekanlara eş zamanlı baskınlar düzenlenerek  kimlik kontrolleri ve üst araması yapıldı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı kontrollerde, üzerinde kimlik bulunmayan şahıslar yakınlarına teslim edildi. Şüpheli görülen kişiler ise gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Alkollü içecek satan büfeleri ve şüpheli bulunan kafe barları didik didik arayan ekipler, huzuru bozacak ve çevreye rahatsızlık verecek işyeri ve işyeri sahiplerine kabahatler kanunu gereğince cezai işlem uyguladı. İl giriş ve çıkışlarında da şüpheli araçlara, trafiği tehlikeye sokan, alkollü araç kullanan kişilere de göz açtırılmadı.

Bu operasyonların sık sık tekrarlanacağı öğrenildi.

Haber; İ. KELEŞ

Yorumlar (0)