banner851

banner614

AŞIRI HIZ, FECİ KAZA

Tem Otoyolunda kazalar bitmiyor… Sabah meydana gelen kazanın üzerinden çok geçmeden bu kez aşırı hızlı olduğu iddia edilen motosiklet, bir otomobile arkadan çarptı. Motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.

banner619
Asayiş 23.04.2014, 12:38
236
AŞIRI HIZ, FECİ KAZA

TEM Otoyolu Üçköprü mevkiinde aşırı süratli olduğu iddia edilen bir motosiklet otomobile arkadan çarptı. Motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.

 

 

İstanbul’dan Ankara istikametine gitmekte olan D.Y idaresindeki motosiklet iddiaya göre aşırı hızlı şekilde önünde giden N.Y idaresindeki otomobile çarptı. Çarpmanın etkisi ile yola savrulan motosiklet sürücüsü D.Y ağır yaralandı. Kazada otomobil sürücüsü N.Y, eşi E.Y ve çocukları Y. Y. kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Kaza sonrası ortaya çıkan tablo ise motosiklet sürücünün ne kadar hızlı olduğunu gösterdi.

 

 

Kazanın şokunu uzun süre üzerinden atamayan otomobil sürücünün eşi, hızlı motosiklet sürücülerine sitem ederek önlem alınmasını istedi.

 

Olay yerine gelen 112 Acil Servis Ekipleri yaralı motosiklet sürücüsüne yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

banner844
Yorumlar (0)