banner851

banner614

BALON ŞİŞİRİRKEN CANLARINDAN OLUYORLARDI

banner619

Dün akşam saatlerinde Camikebir Mahallesi'nde meydana gelen patlamada 3 kişi yaralandı. Yaralılardan ikisinin durumunun ağır olması nedeniyle İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

banner846
Asayiş 18.05.2012, 10:21
204
BALON ŞİŞİRİRKEN CANLARINDAN OLUYORLARDI
banner844

Camikebir Mahallesi Konuralp Sokak'ta meydana gelen patlamada 3 kişi ağır yaralandı. Edinilen bilgilere göre Atilla Tok, Serdar Tok ve Muhammed Bal kendilerine ait dükkanda şişirme cihazıyla uçan balon şişirmeye başladı. İlk olarak ev tüpünü cihaza bağlayan baloncular daha sonra helyum gazını cihaza bağlayarak balonu şişirmeye kalkıştı. Fakat helyum gazı ile tüpün içinde bulunan azot gazının cihazda sıkışması sonucu makine patladı.
 
Patlama esnasında Atilla Tok, Serdar Tok ve Muhammed Bal ağır yaralandı. Olay yerine hemen İtfaiye ekipleri ve 112 acil servis ekipleri çağrıldı.
 
İtfaiye ekipleri patlama sonucu meydana gelen yangına müdahale ederken 112 ekipleri de yaralıları Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
 
Vücutlarının çeşitli yerlerinde ağır yanıklar oluşan yaralılardan Atilla Tok ve Serdar Tok’un durumunun ciddiyetini koruması dolayısıyla İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Muhammed Bal’ın da durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)