banner851

banner955

BAYRAM SABAHI ÖLMEK İSTEDİ

Bayram sabahı ölmek istedi. Konuralp’te inşaat halindeki 4 katlı binanın çatısına çıkan genç kadın, kendini aşağıya bıraktı. İntihar anı kameralarımız tarafından kaydedildi.

Asayiş 28.07.2014, 10:28
233
BAYRAM SABAHI ÖLMEK İSTEDİ

Konuralp’te bayram sabahı bir kadın canına kıymak istedi. Bunalıma giren kadın 4 katlı inşatın en üst katına çıkarak kendini aşağıya bıraktı.

 
Olay, Saat 10.30 sıralarında Şehit Murat Mahallesi 282. Sokakta meydana geldi. Henüz öğrenilemeyen bir sebepten bunalıma giren F.Ö, 4 katlı apartmanın inşaatına çıktı.Binanın balkonuna çıkan genç kadını komşuları ve yakınları ikna etmeye çalıştı.
 
Bölgeye hemen Polis, 112 ekipleri ve itfaiye sevk edildi. Çevredekiler genç kadını atlamaması için ikna etmeye çalıştı. Ancak kararlı olan F.Ö, tereddüt etmeden kendini yere bıraktı.
 
İtfaiye ekiplerinin tedbir almasına fırsat kalmadan aşağıya atlayan genç kadın, inşaat hafriyatlarının üzerine düştü.

 

Ağır yaralanan kadına hemen 112 ekipleri müdahale etti. Yapılan ilk müdahalenin ardından genç kadın sedye ile ambulansa taşındı.

 
Yakınlarına büyük şok yaşatan F.Ö, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 34 yaşındaki F.Ö'nün bacaklarında kırıklar olduğu öğrenildi.

Haber; İ. KELEŞ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız