banner851

banner614

BİR ANLIK DİKKATSİZLİK

banner619

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan bir inşaattan düşen işçi ağır yaralandı. Gerekli güvenlik önlemi almayan işçinin geçirdiği kaza, yeniden iş güvenliği konusuna gözleri çevirdi.

banner846
Asayiş 11.08.2015, 15:10
5423
BİR ANLIK DİKKATSİZLİK
banner844
İş kazaları can yakmaya devam ediyor. Bir anlık dikkatsizlik kimi zaman geri dönüşü olmayan hatalara sebep veriyor. Fevzi çakmak Mahallesi’nde bulunan bir okul inşaatının 3. Katından yere çakılan işçi ağır yaralandı. Kalıp çakarken dengesini kaybedip 6 metre yükseklikte aşağı düşen işçinin yardımına mesai arkadaşları yetişti.


Haber verilmesi üzerine olay yerine 112 acil servis ekipleri sevk edildi. olay yerine ulaşan ekipler, yaralı işçiye ilk müdahaleyi yapmasının ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk ederek tedavi altına aldı. Bir anlık dikkatsizliği ile canı yanan Yaralı işçinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. İşçilerin emniyet kemersiz ve baretiz hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışmaları ise iş güvenliği konusunda bilinçsizliğimizi bir kez daha gözler önüne serdi.

Haber;İ.KELEŞ
Yorumlar (1)
ali 6 yıl önce
ne iş ğüvenliği kardeşim iş verenden maaş alan iş ğüvenlikci size ne kadar faydası olur devletden maaş alaçak ben o zaman bu işyeri iş ğüvenliği var derim
19°
açık