banner851

banner614

BİR BAKAN BİR DAHA BAKTI

banner619

Trafiğin yoğun olduğu D-655 Karayolu’nda seyir halindeki bir kamyonetin kasasının ilavelerine oturan bir kişi yürekleri ağıza getirdi.

banner846
Asayiş 12.08.2015, 12:08
14608
BİR BAKAN BİR DAHA BAKTI
banner844
Zaman zaman gündeme getirdiğimiz kamyonet kasasında yolculuk görüntülerine bir yenisi daha eklendi. D-655 karayolu üzerinden Çoban istikametine gitmekte olan kamyonetin kasasında seyir eden bir kişi yürekleri ağıza getirdi. Kamyonet kasasının ilavelerine oturan şahıs 70-80 kilometre hızla adeta ölüme meydan okudu. Kamyonet kasasındaki ilavelere oturarak yolculuk yapan kişinin kendi canını hiçe sayması bir yana kamyonet sürücüsünün bu şekilde seyir etmesi ise trafikteki eğitimi bir kez daha gözler önüne serdi. “Bana bir şey olmaz” mantığı ile hareket eden yolcunun bulunduğu kamyonet hızla gözlerden kayboldu.
Haber;i.KELEŞ
Yorumlar (5)
Objektif ses 6 yıl önce
Egm.gov.tr den neden ihbarda bulunmuyorsunuz! Plakaya cezai işlem uygulansın. Ben bol bol foto çekip yolluyorum. Sokakta artık kimse kaldırıma park etmiyor :)
halk 6 yıl önce
polise bildirin plakayı
Yazık ya 6 yıl önce
Simdi o oradan dusse.. arkadanda gelen bir arac onu farkedemeyip altina alsa.. o araci kullanan sahista suclu duruma dusecek.. bunun gibiler yuzunden trafikte sucsuz yere insanlarin basi yaniyor
X-RAY 6 yıl önce
Bu haber bir ihbar değeri taşımaktadır. İl emniyet müdürlüğü derhal harekete geçmeli, denetimler sıklaştırılmalı ve önlem alınmalı.
duzceli 6 yıl önce
arkadaş bu adamı alacan eline temiz bi döveceksin trafıkten mende edicen aracını düzce şaşırdı arkadaş
24°
az bulutlu