banner851

banner614

CANINA KIYMAK İSTEDİ

banner619

Gölyaka’da bunalıma giren genç kız kalem pil yutarak ölmek istedi. Daha öncede intihara teşebbüs ettiği öğrenilen genç kızın röntgeninine bakan doktorlar midesinde çok sayıda metal anahtar, cam ve pil tespit etti.

banner846
Asayiş 10.07.2014, 13:34
396
CANINA KIYMAK İSTEDİ
banner844

Geçtiğimiz günlerde Gölyaka’da bunalıma giren 19 yaşındaki genç kız intihara kalkıştı. Gölyaka Kültür Mahallesinde meydana gelen olayda 19 yaşındaki genç kız girdiği bunalım sonucu kalem pil yutarak ölmek istedi. Yalnız kaldığı ikametinde kalem pil yutarak intihara kalkışan 19 yaşındaki K.Ş. fenalaşınca komşularının fark etmesi üzerine hemen olay yerine 112 acil servis ekipleri sevk edildi.


Eve giden sağlık ekipleri yarı baygın olan K.Ş.’ye ilk müdahaleyi olay yerinde yapmasının ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılarak tedavi altına aldı. Tedavi altına alınan K.Ş.nin röntgen filmine bakan doktorlar midesinde çok sayıda metal anahtar, pil ve cam tespit etti.


K.Ş.’nin ailevi problemleri olduğu ve ailesinden ayrı yaşadığı öğrenilirken daha önceden birçok kez aynı yöntemle intihar etmeye kalkıştığı öğrenildi. K.Ş.’nin bonzai adlı uyuşturucu maddesi kullandığı için birçok kez hastaneye kaldırılarak tedavi gördüğü öğrenildi.

 

 

 

Haber,İ.KELEŞ

 

 

 

 

Yorumlar (0)
25°
kapalı