banner851

banner614

ÇARPIP KAÇAN SÜRÜCÜ HALA BULUNAMADI

banner619

Akçakoca’da oturan Tombaş Ailesinin 4 Yaşındaki çocukları Yavuz Selim'e çarparak ölümüne neden olan sürücüsü 8 aydır bulunamadı. Baba Mustafa Tombaş, oğlunun ölümüne sebep olan sürücünün hala bulunamamasının uykularını kaçırdığını söyleyerek, “ Eğer vicdanı varsa teslim olsun.” Dedi.

banner846
Asayiş 04.05.2012, 19:13
236
ÇARPIP KAÇAN SÜRÜCÜ HALA BULUNAMADI
banner844

Samsun'da 4 yaşındaki çocuğa çarparak ölümüne sebep olan araç sürücüsü aradan 8 ay geçmesine rağmen bulunamadı.

Akçakoca'da ikamet eden Tombaş ailesi 8 ay önce bayram ziyareti için memleketleri Ordu'nun Ünye ilçesine gitmek için yola çıktı. Baba Mustafa Tombaş, bayramın birinci günü ikindi namazını kılmak için Samsun-Ankara Karayolu Adalar mevkisinde mola verdi. Baba namaz kılmak için camiye giderken, annesinin yanında bulunan 4 yaşındaki Yavuz Selim Tombaş'a sürücüsü ve plakası tespit edilemeyen bir araç çarpıp kaçtı. Yavuz Selim Tombaş, kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kurtarılamadı.

Baba Mustafa Tombaş (40), aradan 8 ay geçmesine rağmen oğlunun ölümüne sebep olan sürücünün bulunamamasının uykularını kaçırdığını söyledi. Mustafa Tombaş, "Oğlumun ölümüne sebep olan sürücünün eğer vicdanı varsa teslim olsun. Yetkililerin sürücüyü bulup adalete teslim etmesini istiyoruz" dedi.

Yorumlar (0)