banner851

banner955

Cenaze taşıyan otobüste kaza: 1 ölü, 18 yaralı

Düzce Tem otoyolu Gümüşova Yeşilyayla köyü mevkisinde otobüs ile kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü 18 kişi yaralandı.

Asayiş 08.10.2008, 09:36
261
Cenaze taşıyan otobüste kaza: 1 ölü, 18 yaralı

Edinilen bilgilere göre, Kaza, İstanbul’dan Ankara istikametine gitmekte olan Nazmi Akkoyun idaresindeki 58 YY 003 plakalı yolcu otobüsünün önünde seyir etmekte olan Ersin Yılmaz idaresindeki 41 L 2103 plakalı kamyona arkadan çarpması sonucu meydana geldi. Bisküvi taşıyan kamyon, otobüsün arkadan çarpması sonucu bariyerleri aşarak 50 metre şarampole yuvarlandı.

Çarpma esnasında otobüsün ön kısmında bulunan yolculardan İsmet Kendir(50) ön camdan fırlayarak asfalt zemine düşerek hayatını kaybetti. Kazada, Hanım Boyraz, Hatice Toprak, Melek Güler, Nurali Güler, Murat Acar, Türkmen Gayret, Hasan Hüseyin Güler, Kemal Güzel, Ümit Zorgel, Şinasi Yalçın, Gürkan Can, Gülizar Ağar, Turan Demir, Hatun Toprak, Rıza Eser, Özgür Toprak, Fatma Güzel ve Engin Güzel yaralandılar. Yaralılar 112 Acil servis ambulansları ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Konuralp Araştırma ve Uygulama Hastanesine götürülerek tedavi altına alındılar.

Otobüsün İstanbul’dan 46 yolcu ile Sivas iline hareket ettiği ve Bagaj bölümünde cenaze taşıdığı öğrenildi. Tem otoyolu Gümüşova ilçesine bağlı Yeşilyayla Köyü mevkisinde kaza yapan otobüste 46 yolcu bulunuyordu. Kaza sonrası otobüs ve kamyon sürücüleri Jandarma tarafından ifadeleri alınmak üzere gözaltına alındı.

banner844
Yorumlar (0)
18
açık