banner851

banner614

Çevik Kuvvet birimi Yenikent'e taşındı !

İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, Çevik Kuvvet Birimi'nin de taşınması ile Yenikent Bölgesinde huzur ve asayişi sağlamak için gerekli çalışmanın tamamlandığını açıkladı.

banner619
Asayiş 27.08.2009, 14:27
201
 Çevik Kuvvet birimi  Yenikent'e taşındı !

Düzce İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, Yenikent Bölgesinde huzur ve asayişi sağlamak için gerekli çalışmanın tamamlandığını açıkladı. Kızılay'a ait binanın bir bölümünün devri ile Yenikent Kızılay Polis Merkezi'nin kurulduğunu belirten Kahraman, Çevik Kuvvetin de yenikent bölgesinde konuşlandığını belirterek şuan Yenikentte toplam 70 personelin görev yaptığını belirtti. Yaklaşık 30 bin kişinin ikamet ettiği yenikent bölgesinde huzur ve asayişin sağlanması için gece gündüz çalıştıklarını belirten Kahraman, “Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. Yenikent bölgesinde Çevik Kuvvet birimimizin de taşınması ile personel eksiğimiz önemli ölçüde kalmamıştır.” şeklinde konuştu.

Kahraman ayrıca ramazan ayında Düzce'de asayiş olaylarında azalma yaşandığını belirterek Düzce'nin huzur kenti olduğunu tekrarladı. Özellikle iftar saatlerine yakın kavga şeklinde çıkan olaylarda artış yaşandığına dikkat çeken Kahraman, bu tür olaylara da polisin anında müdehale ettiğini ve olayların büyümeden yatıştırıldığını sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (0)