banner851

banner614

DENETİMLER ÜST SEVİYEDE!

İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri halkın güven ve huzuru için uygulamalara ara vermeden devam ediyor. D-100 Karayolu’nda yapılan 2 saatlik uygulamada çok sayıda araç durdurularak arandı.

banner619
Asayiş 03.03.2016, 10:38 03.03.2016, 18:13
2117
DENETİMLER ÜST SEVİYEDE!

 İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Terör Şube Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri, dün akşam saatlerinde uygulama yaptı. D-100 Karayolu üzeri Düzce istikameti Soğancı ışıklı kavşağa 100 metre kala uygulama noktası oluşturuldu.
Trafik Ekipleri D-100 Karayolunu dubalarla tek şeride düşürerek şüpheli araçlar uygulama noktasına yönlendirildi.


Uygulama noktasındaki resmi ve sivil ekipler şüphelendikleri araçlardaki şahısların kimlikleri ve araç evraklarını incelerken, şahısların kaba üst araması yapıldı.

Yaklaşık 2 saat süren uygulamada arama noktasında kaçma ihtimali bulunan araçlar için 50 metre ileride bir emniyet mensubu kapan ile birlikte hazırda bekletildi. Çelik yelek giymeyi de ihmal etmeyen ekipleri belirli noktalara uzun namlulu çelik yelekli gözcü konuşlandırıldı.


2 saatlik uygulama sonrasında bazı araçlar evrak yetersizliğinden, trafikten men edilerek çekici yardımı ile otoparka çekildi.


Yetkililer halkın huzur ve güvenini sağlamak için uygulamaların devam edeceğini belirtti.

Haber;İ.KELEŞ

banner844
Yorumlar (4)
Ehliyetsiz :) 6 yıl önce
Eyvah eyvahh :)))
Ehliyetsiz :) 6 yıl önce
Eyvah eyvahh :)))
vatandas 6 yıl önce
emniyete tesekkürler her4gun ve süreklı yapın devletın ve vatandasın güvenliği için
Düzceli 6 yıl önce
Şu motorları toplasınlar artık. Ortalık motorun üstündeki serseri apaçilerle dolu. Altına motor alan egzoz takıp milleti huzursuz ediyor ve çoğunun ehliyeti yoktur olsa bile ceza yaptırımı uygulanmalı.