banner851

banner614

Deprem değil yol sarsıntısı...!

banner619

Beyköy tarafında kurulan birinci Organize Sanayi Bölgesi yaptığı faaliyetlerden çok yollarındaki çukurlardan dolayı anılıyor.

banner846
Asayiş 16.08.2008, 10:52
189
Deprem değil yol sarsıntısı...!
banner844

Düzce'deki sanayi potansiyelini arttırmak ve iş istihdamını yükseltmek amacıyla Beyköy tarafında kurulan Birinci Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalar faaliyete girdi ama bölgenin yolunu kullanarak yük taşıyan kamyonlar yollardaki çukurlardan kurtulamadı. Otobana bağlantısı da gerçekleştirilmesi beklenen yolda o kadar çok çukur var ki yolu kullanan araçlar ya yol üzerinde zikzak çiziyor, ya da çukurlara girip çıkmak zorunda kalıyor. Yolun neredeyse tamamının bu şekilde çukurlarla dolu ve dar olması yaşanan sıkıntıları gözler önüne seriyor. Yoldaki sorunlar sadece çukurlarla bitmiyor. Asfaltlanmayan yol yüzünden yol kenarındaki evlerde oturan vatandaşlarda yoldan çıkan toz yüzünden balkonlarında oturamayacak hala geldi. Çıkan toz yüzünden vatandaşlar evlerinin camını bile açamıyor. OSB yolundaki diğer bir sorun ise yolun Beyköy tarafındaki tabelaların bakımsızlık nedeniyle yok kenarındaki kanala düşmüş olması. Tabelalar bakımsızlık nedeniyle ya yerinden çıkmış ya da yan yatmış durumda bulunuyor.

Yol üzerinde bu kadar sorun varken bu sorunların ne zaman giderileceği ve özellikle şu günlerde Düzce için büyük bir öneme sahip olan yollarda bile çalışmaların durdurulmuş olması da bu yolun daha uzun süre bu halde kalacağına işaret ediyor.

Yorumlar (0)
18°
açık