banner851

banner614

DUR İHTARINA UYMAYINCA…

Düzce’de hırsızlık yaptıkları tespit edilen ikisi kadın 3 kişi Hendek’te polis takibine takıldı. Uzun süren kovalamacının ardından yakalanan şahısların bulundukları araçta çok sayıda ziynet eşyası ele geçirilirken 3 zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner619
Asayiş 02.12.2012, 10:39
131
DUR İHTARINA UYMAYINCA…

D-100 Karayolu Hendek'te 2.OSB mevkiinde uygulama yapan trafik ekipleri, şüphelendikleri 34 FL 3175 plakalı otomobili durdurmak istedi. Dur ihtarına uymayan otomobil Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince takibe alındı. kısa süren kovalamaca sonrası Köprübaşı Mahallesi'nde 2'si kadın 3 kişi kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Hırsızlıkla ilgili birçok suçtan ve İstanbul'da 3 kişiyi yaralamaktan aranan Mert K. İle birlikte Tuğba K. ve Seval Ç. adlı hırsızlık zanlıları İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.

 

Polis otomobilde yaptığı aramada tornavida, pense ve ziynet eşyası ele geçirdi. Gözaltına alınan 3 zanlı polisteki ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan Tuğba K. ve Seval Ç. tutuklanarak Gebze Cezaevi'ne, Mert K. İse Hendek Cezaevi'ne gönderildi. Cezaevine gönderilen hırsızlık zanlılarının Düzce, Hendek, Adapazarı ve bir çok yerde hırsızlık suçu işledikleri öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)