banner614

DURAKTA ŞÜPHELİ PAKET

banner619

Cedidiye Mahallesi Haydar Gördebil Caddesi üzerinde bulunan otobüs durağına bırakılan şüpheli paket emniyet ekiplerini harekete geçirdi.

banner846
Asayiş 02.08.2015, 12:26
14810
DURAKTA ŞÜPHELİ PAKET
banner844
Cedidiye Mahallesi Haydar Gördebil Caddesi üzerindeki otobüs durağında ağzı kapalı bir poşet gören vatandaşlar durumu hemen emniyet ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine çok sayıda emniyet ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan ekipler caddeyi 2 yönlü trafiğe kapatarak geniş güvenlik önlemi aldı.

Olay yerinden geçmek isteyen bazı vatandaşlar polis tarafından uyarılarak arka sokaklardan yollarına devam edilmesi istendi. Bazı vatandaşlar ise paniğe kapılarak yüzüstü yere yattı. Bomba imha uzmanı olay yerine gelerek şüpheli paket üzerinde incelemelerde bulundu. Bomba uzmanının şüpheli pakete fünye bağlayarak 3 defa kontrollü patlama demesinin ardından paket fünye ile patlatıldı. Patlatılan paketten çekirdek kabukları ile elbise çıktı.Vatandaşların meraklı gözleri arasında patlatılan paketten bomba ve benzeri bir patlayıcı çıkmaması derin bir nefes aldırdı.2 yönlü trafiğe kapatılan Haydar Gördebil Caddesi tekrar trafiğe açılarak trafik eski akışına geri döndü.

Haber:İ.KELEŞ
Yorumlar (7)
Ümit 6 yıl önce
Acilen göçmenler postalanmalı, Ayrıca yeni gelen geçici tarım ve inşaat işçileri sıkı ve sürekli denetimden geçsin, olağanüstü tedbirlerden başka çare yok.
konuralp bey 6 yıl önce
Şikayet hattı kurulmalı. Şüphrli durumda herkes birbirini şikayet edip önlem alınmalı. Bu işlemleri yapan da anında gözaltına alınmalı... iş işten geçince zanlıyı bulmanın anlamı yok
kieros 6 yıl önce
O bolgedeki kameralar incelenebilir mesela..en.azindan kabahatlerden islem yapilabilirmi ki.
Sinirli 6 yıl önce
İnsanlar bu kadar gerginken bu tedirginliği yaşatanlar neyin kafasını yaşıyor ya yan tarafında çöp var çöp çok mu zor atmak!
biri 6 yıl önce
insanlar artık korkuyor hiç bir yere bile gidemiyor bir an önce önlem alınsın gitsin şunlar
Allah ıslah etsin, Allah 6 yıl önce
pkk sempatizanı bir densizin yaptığı bir olaydır. amaç korku salmak, yıldırmak. yakıp yıkan canlar alan pkk bir de barış isteriz size savaş yaptırmayacağı diyor ya işte sözün bittiği yer
ensar 6 yıl önce
Bir bu eksikti.. Suriyeliler geldi geleli Düzce değişti.. Eskiden böyle miydi..
16°
kapalı