banner851

banner614

Ekipler çaresiz, mesafe 68 m.

Düzce Merkez Sebze Halinin hemen yan tarafında bulunan 68 mt. Yüksekliğindeki elektrik direğine çıkan genç intihar etmek istediğini söyledi.

banner619
Asayiş 13.06.2009, 15:55
212
Ekipler çaresiz, mesafe 68 m.

2 yıllık evli olan ve eşinden ayrılan 28 yaşındaki Özcan Ceylan bunalıma girip intahara kalkıştı. Düzce Merkez Sebze ve Meyve Hali'nin hemen yan tarafında bulunan 68 metre yüksekliğindeki elektrik direğine çıkan Ceylan eşinin gelmemesi durumunda intihar edeceğini belirtti. Polisin Yaklışık bir saat süren ikna çabaları ise sonuç vermedi. İntihar girişimi, Polis, İtfaiye, 112 Acil Servis ekipleri ile AKA Arama Kurtarma ekiplerini de alarma geçirdi. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alan ekipler ,yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı da tedbir aldı. Mesafenin fazla olması nedeniyle itfaiye ekipleri de çaresiz kaldı. Ekipler Ailesinin de gelmesi ile birlikte genci ikna etmeye çalıştı. Saat 15.00 sıralarında intihar eylemine başlayan genç uzun süren ikna çabaları sonucu İtfaiye ekiplerinin eşin hastaneye kaldırıldı anonsunun ardından ikna edilerek aşağıya indirildi.

Ceylan'ın Akınlar'da ikamet etitği ve bir çocuğu olduğu öğrenilirken eşinin yaşadığı sorunlar nedeniyle evi terkedip ailesinin yanına gittiği de öğrenilen bilgiler arasında.

banner844
Yorumlar (0)