banner851

banner614

EMNİYET YOĞUN MESAİDE

Bayram tatilinin başlamasıyla, yollardaki trafik yoğunluğu arttı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü de özellikle bayram tatilinde artan trafik kazalarının önüne geçmek için yoğun mesai harcıyor. Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü i

banner619
Asayiş 11.10.2013, 13:49
212
EMNİYET YOĞUN MESAİDE


Bayram tatilinin başlamasıyla, yollardaki trafik yoğunluğu arttı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü de özellikle bayram tatilinde artan trafik kazalarının önüne geçmek için yoğun mesai harcıyor. Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri D-100 karayolunda Kurban Bayramı öncesi kazaların olmaması için radar uygulaması yaptılar.
Soğancı Kavşağı’nda yapılan uygulamada trafik ekipleri aşırı hız yapan sürücüleri tek tek tespit ederek işlem başlattı. Bu uygulamanın özellikle Arife gününe kadar sürdürüleceği bildirildi.
Öte yandan Trafik polisleri, bayram tatilinde hız ihlalinden kaynaklı trafik kazalarının önüne geçebilmek için trafik polislerinin yanı sıra genel hizmet sınıfından polisler de trafikte kural ihlallerine karşı bayram tatili süresince daha hassas davranarak, sadece trafik polisleri değil, tüm polisler tespit ettikleri ihlallere ilişkin ceza tutanağı düzenleyecek.

 

 

 

 

Haber; S.KAŞKIR

Yorumlar (0)