banner851

banner955

ENSELERİNDE!

Düzce Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekipleri son zamanlarda Düzce’nin arka mahallelerinde köşe başlarını mesken tutup gençleri zehirleyen torbacılara göz açtırmıyor. KOM Şubesi ekipleri son olarak Ağa Mahallesi’nde bir şahsın evine yaptıkları operasyonda çok sayıda uyuşturucu maddesi ele geçirdi.

Asayiş 08.08.2014, 16:41
215
ENSELERİNDE!

Düzce’de emniyet güçleri son zamanlarda yaptığı operasyonlar ve narkotik timlerinin sürekli devriye atmasıyla sokaklarda etkili bir temizlik çalışması başlattı.


Polisin, torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına karşı amansız takipleri uyuşturucu maddelerin satışına fırsat vermiyor. Uyuşturucu ticaretinde büyük rol oynayan ve gençleri bağımlı olmasını sağlayan torbacıların peşini bırakmayan narkotik polisi son haftalarda yaptığı başarılı operasyonlara yenisini ekledi.


Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, sokak satıcılarına (torbacı) yönelik yapılan çalışmalarda tespit edilen bir şüpheliyi takibe aldı. Şahsın Ağa mahallesinde bulunan ikametinde arama yapan ekipler 49 gr esrar maddesi, 42 adet uyuşturucu hap ve sentetik kannobinoid maddeleri ele geçirildi. Şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapılarak Adli makamlara sevk edildi.

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız