banner851

banner955

EV SAHİBİ SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Kalıcı Konutlar Nalbantoğlu Mahallesi’nde odunlukta çıkan yangın, bir eve sıçradı. Evinin yandığını gören bir kadın sinir krizleri geçirdi.

Asayiş 06.08.2014, 15:02
240
EV SAHİBİ SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

2 katlı evin önünde bulunan odunlukta çıkan yangın kısa sürede büyüyerek eve sıçradı. Yangın kalıcı konutlar Nalbantoğlu Mahallesinde Alaattin-Nurettin Öztürkoğlu kardeşlere ait iki katlı evin önünde bulunan odunlukta çıktı.

 


Henüz çıkış nedeni belirlenemeyen odunluk yangını, kısa sürede büyüyerek hemen yanında bulunan eve sıçradı. Yangının fark edilmesi üzerine düzce belediyesi itfaiye ekiplerine haber verildi. Olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri eve sıçrayan yangını kontrol altına almasının ardından odunluğa müdahale etti.

 


Kontrol altına alınan yangında odunluk kullanılamaz hale gelirken eve sıçrayan alevler büyümeden söndürüldü. Evinin yandığını gören bir kadın ise sinir krizleri geçirdi. Sinir krizi geçiren kadın için olay yerine 112 acil servis ekibi sevk edildi.


Yangında maddi hasar meydana gelirken çevredeki vatandaşlar ise olup biteni meraklı gözlerle izledi.


Yangın yerinde çok sayıda poliste hazır bulunurken yangının söndürülmesi için çevredeki vatandaşlar polis ve itfaiye ekipleri büyük çaba sarf etti.

 

 Haber;İ.KELEŞ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız