banner851

banner614

Hırsızlar İlaç Uzmanı gibi!

banner619

Kimliği belirlenemeyen hırsızlar sabaha karşı Derelitütüncü mahallesinde bulunan bir eczaneden büyük miktarda ilaç çaldılar.

banner846
Asayiş 22.07.2008, 17:35
265
Hırsızlar İlaç Uzmanı gibi!
banner844

Derelitütüncü mahallesinde bulunan bir eczane, sabah saatlerinde kimliği belirlenemeyen hırsızlar tarafından soyuldu. Hırsızların pahalı ilaçları tercih etmeleri bu işte uzman oldukları şüphesini beraberinde getirdi.

Derelitütüncü Mahallesi Adil Seven Sokak üzerinde bulunan Ayşegül Kaçamak'a ait eczaneye sabah 04.30, 05.00 sıralarında giren hırsızlar, pahaca ağır ilaçların neredeyse tamamını çaldılar. Hırsızlık olayı nedeniyle eczanenin rafları neredeyse boşaldı. Olayda yaklaşık 40 ila 50 bin YTL'lik bir ilacın hırsızlar tarafından götürüldüğü tahmin edilirken, Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda benzeri bir eczane soygunu Kaynaşlı'da meydana gelmiş, çevre illerde de benzeri olaylar yaşanmıştı. Hırsızların pahalı ilaçları almakta gösterdiği titizlik, olayların uzman bir çete tarafından gerçekleştirildiği kuşkusunu da beraberinde getirdi.

Yorumlar (0)
16°
kapalı