banner851

banner614

Hırsızlar Polisten Kaçamadı!

banner619

Gölyaka'da mazot hırsızlığına karıştıkları ileri sürülen ve Jandarma'nın dur ihtarına uymayarak bir minibüs ile kaçmaya çalışan iki zanlı Düzce'de şehir merkezinde polisin başarılı takibi sonucu yakalandı.

banner846
Asayiş 25.12.2010, 14:55
205
Hırsızlar Polisten Kaçamadı!
banner844

Jandarma ve polisi alarma geçiren iki zanlı Düzce'de polisin başarılı çalışması ile yakayı ele verdi. Gölyaka'da mazot hırsızlığına karıştıkları ileri sürülen ve Jandarma'nın dur ihtarına uymayarak bir minibüs ile kaçmaya çalışan  A.K. (30) ve R.Ö. (40)  isimli iki kişi Düzce'de şehir merkezinde polisin başarılı takibi sonucu yakalandı. İhbar üzerine harekete geçen ekipler 34 KKS 15 plakalı beyaz bir minübüs ile kaçmaya çalışan iki zanlı için Kültür Mahallesi civarında geniş güvenlik önlemleri aldı. Bir ara aracı yakın takibe alan ekipler münibüsü Kültür Mahallesi Eski Sanayi Çarşısı 791. sokak üzerinde durdurmayı başardı. Bu sırada araçta bulunan zanlılardan biri yaya olarak kaçmaya başladı. Sürücüyü etkisiz hale getiren ekipler diğer şahsı yakalayabilmek için bölgeyi abluka altına aldı. Uyanık davranan İkinci zanlı yakayı ele vermemek için yan sahada otomobilin içinden maç izleyen bir grup vatandaşın aracına bindi ve maçı izlemeye başladı. Eşgali belirlenen şahıs polisin dikkati sayesinde kısa sürede yakayı ele verdi ve maç izlediği esnada yakalandı. Olayı öğrenen vatandaşlar ise daha sonra şahsı linç etmek istedi. Ancak Polis vatandaşlara engel oldu ve şahsı hemen ekip otosuna alarak olay yerinden uzaklaştırdı.

İki zanlının da yakalanmasının ardından minibüs olay yeri inceleme ekiplerince incelemeye alındı ve polis güvenlik güçlerinden kaçan iki zanlıyı göz altına alarak soruşturma başlattı.

 

Haber; Ü.ÇETİN

Yorumlar (0)