banner851

banner614

HUZUR İÇİN...

banner619

Düzce Valiliği Akçakoca’da yapılan huzur operasyonunda trafik yönünden 303 araç sorgusu, asayiş yönünden ise 792 kişinin kimlik sorgulaması yapıldığını açıkladı.

banner846
Asayiş 11.08.2015, 14:07
3695
HUZUR İÇİN...
banner844
Kamu düzeninin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ile halkımızın güven ve huzurunun devamının sağlanması amacıyla; Akçakoca’da,  polis ve jandarma ekiplerimizce huzur operasyonu gerçekleştirildi.
Halka açık mekânlarda ve eğlence yerlerinde yapılan asayiş uygulamalarında çok sayıda güvenlik görevlisi yer aldı. Asayiş ekipleri eğlence mekânlarında kimlik sorgulamalarında bulundu.
Trafik yönünden 303 araç sorgusu yapıldı, yapılan sorgulamalar neticesinde 36 araca trafik cezası kesildi. İki sürücünün ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu. Bir sürücüye alkollü araç kullanmaktan ceza uygulanırken, bir tane hacizli araç yakalandı; üç araç da trafik men edildi.
Asayiş yönünden 792 kişinin GBT sorgulaması yapılırken, yapılan sorgulamalar neticesinde, yedi kişi hakkında gerekli işlemler başlatıldı
Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada “Halkımızın güven ve huzurunun sağlanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülecektir.” ifadeleri kullanıldı. 

Haber;S.KAŞKIR
Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu