banner851

banner955

İntihara kalkan kadını komşuları kurtardı.

Şıralık mahallesi'nde aile içi sorunları nedeniyle yüksek miktarda ilaç içerek intihar etmeye kalkan kadını komşuları kurtardı.

Asayiş 21.09.2008, 10:01
217
İntihara kalkan kadını komşuları kurtardı.

Ekonomik kriz, işşizlik fındık fiyatları derken iyice bozulan bütçeler, aile içi sorunların neden olduğu olumsuz olaylarda artışa neden oluyor. Şıralık'ta aile içi sorunları nedeniyle yüksek miktarda ilaç içerek intihar denemesinde bulunan bir kadın, komşularının 112 Acil Servisi araması ile hayata döndü.

Olay, dün akşam 20.00 sıralarında Düzce Merkez'e bağlı Şıralık Mahallesi'nde yaşayan Ş.K isimli bir bayanın aile içi sorunları nedeniyle, intihar etmek amacıyla yüksek miktarda ilaç içmesi ile meydana geldi. Fenalaşan Ş.K.'nin sesini duyan komşuların 112 Acil Servis'i aramasının ardından olay mahalline gelen sağlık ekipleri, yarı baygın haldeki kadını Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdılar.

Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Ş.K'nin yapılan tedaviye olumlu cevap verdiği ve hayati bir tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Ş.K'nin yaşadığı sorunlar nedeniyle bir süredir eşi ile ayrı olduğu, çiftin bir araya geldikleri zamanlarda sürekli tartıştıkları da iddia edildi.

Yorumlar (0)
19
açık