banner851

banner614

İSMİNİ KULLANIYORLAR

Düzce ile birlikte 5 İlin bağlı bulunduğu Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA tarafından uyarı yapıldı. Son dönemlerde, ajansın yetkilisi olarak girişimcilik desteğinde kolaylık sağlayacaklarını taahhüt eden dolandırıcılara itibar edilmemesi uyarısında bulunuldu.

banner619
Asayiş 23.11.2012, 17:27
238
İSMİNİ KULLANIYORLAR

Son dönemde kendini Doğu Marmara kalkınma Ajansının yetkilisi olarak ya da Ajansla irtibat halinde gösteren dolandırıcılar türediği bildirildi. MARKA tarafından yapılan açıklamada, “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve KOSGEB 'in Girişimcilik Desteğinin alınmasında kolaylık sağlayacakları taahhüdünü vererek Kargo ile gönderdikleri evraklar için veya direkt banka hesaplarına para yatırılması sonucunda danışmanlık ve proje yazma hizmeti vermeyi yahut Ajansımızla ilgili diğer hususlarda yardımda bulunmayı taahhüt eden kötü niyetli bazı kişi ve kurumların türediğini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.” Denildi.
Bu tür şahıslar hakkında soruşturma yapılması için gerekli başvuruların yapılacağı bildirilirken, kendini Ajans personeli, özel yetkilisi, temsilcisi, danışmanı vb. isim ve unvanlar altında Ajansla irtibatlı olarak göstermek suretiyle menfaat elde etmeye çalışan bu türden çabalara itibar edilmemesi  ve böyle şahıslarla karşılaşılması durumunda Ajansa  vakit geçirmeksizin bilgi verilmesi istendi.

 

Haber; H. İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)