banner851

banner614

JANDARMA ARIYOR

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Düzce merkezde bir eve yaptıkları operasyonda çatı katında ve bahçesinde kasa kasa bardak içinde yetiştirilen kenevir bitkisi ele geçirdi, olayın şüphelisi ise aranmaya devam ediyor….

banner619
Asayiş 09.05.2014, 12:01
158
JANDARMA ARIYOR

Düzce’de son günlerde gerek emniyet gerekse jandarma tarafından uyuşturucu kaynakları ve satıcılarına darbe üstüne darbe vuruyor. Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Düzce Merkezde bir evin bahçesi ve çatısında pet bardaklarda ekili kenevir bitkisi ele geçirdi.

 


7 Mayıs 20014 tarafından Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından Kubar esrar maddesi elde etmek için kenevir bitkisi yetiştirildiği ihbarı aldı. Bunun üzerine Düzce İl Merkezinde R.K isimli Şahsın evinin çatı katında ve Bahçesi içinde Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri nezaretinde yapılan arama sonucunda 164 adet kenevir bitkisi, 5 gram kenevir tohumu ve 5 çuval içerisinde ekili vaziyette çimlenmeye bırakılmış kenevir tohumu ele geçildi.

 


Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Cumhuriyet Savcısının talimatı zerine suç unsuru malzemelere el koyarak, olay şüphelisi R.K isimli Şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)