banner851

banner614

JANDARMA DENETİMDE

banner619

Düzce İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak amacıyla denetimlerini artırdı.

banner846
Asayiş 01.09.2015, 19:11
3475
JANDARMA DENETİMDE
banner844
Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler son bir ay içerisinde sorumluluk bölgesinde bulunan vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşaması, emniyet ve asayişini sağlanmak amacıyla denetimlerini sıklaştırdı.

Jandarma tarafından son bir ay içerisinde Düzce genelinde bulunan kasaba ve köylerde çok miktarda kubar, esrar, kenevir bitkisi, kenevir tohumu, bonzai, tabanca, av tüfeği ve kurusıkı ele geçirildi.Kasaba ve köylerde jandarma ekiplerinin sayıları artırılarak geniş güvenlik önlemlerinin alındığı görüldü. Çok sayıda kahvehane ve internet kafenin kontrolü yapıldı. İş yerlerinde kimlik kontrolü yapılırken, şüpheli şahısların üst aramaları yapıldı. Adli makamlarca arandığı tespit edilen çok sayıda şahıs yakalandı.
Yorumlar (4)
DÜZCE sevdalısı 6 yıl önce
sadece POLİS ve JANDARMA ile değil DUYARLI VATANDAŞLAR ımızın da desteği olursa EMNİYET BİRİMLERİMİZİN işlerini biraz daha kolaylaştırırız diye düşünüyorum yanlışım var ise lütfen beni uyarın.
vatandaş 6 yıl önce
beyköyünede gelin texas gibi
ONLAR NEKİ SİZ ASIL BAKA 6 yıl önce
SADECE JANDARMA DEĞİL, POLİSDE AYNI ŞEKİLDE KÖYLERDE MAHALLELERDE PİKNİK ALANLARINDA PARKLARDA DERE-AKSU-MELEN KENARLARINDA HERYERDE BU UYGULAMALARI YAPSINLAN. İNANIN KAHVE CAFE VE SOKAKTANÇOK BURALARDA O SAYDIĞINIZ ELE GEÇENLERİN 100 MİSLİNİ ALIRLAR
Asyali 6 yıl önce
Jandarmanin bunu her zaman yapmasi lazim.allah yardimcisi olsun jandarmamizin