banner851

banner955

Kahraman, mahalle gezilerine başladı.

Göreve başladıktan sonra özellikle emniyet açısında Düzce'yi 6 bölgeye bölmesiyle dikkat çeken Zekeriya Kahraman, mahalle gezilerine de başladı.

Asayiş 17.10.2008, 09:28
194
Kahraman, mahalle gezilerine başladı.

Yaklaşık iki aydır görevde bulunan İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, mahalle gezilerine de başladı. İlk olarak Ağa Mahallesi'nde mahalle halkıyla bir araya gelen Kahraman, vatandaşların sorunlarını yerinde inceledi.

Vatandaşlarla sohbet eden Kahraman, “Emniyet olarak daha önce Düzce'yi 6 bölgeye bölmüştük. Ama biz yine de vatandaşların sorunu yerinde inceleyelim dedik ve ilk olarak Ağa Mahallesinden başladık. Emniyet teşkilatı ile halkın her zaman iç içe olması gerekiyor. Buradan yeniden tekrarlıyorum. 24 saat bizimle irtibata geçerek sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Yani biz ziyarete gelerek sorunlarınızı dinlemek istedik ama bu burada kalmasın. Mahallelerde özellikle eğitim gören gençlerimizin durumu bizim için çok önemli. Onların eğitimlerine katkıda bulunmak ve eğitimlerini huzur içinde devam ettirmeleri için bizde üzerimize düşen görevi yapmalıyız. Siz de gençlerin kötü yola düşmemesi için emniyetle işbirliği yaparak sorunları anlatmalısınız. El birliğiyle Düzce'nin asayişini sağlayalım.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
22
kapalı