banner851

banner614

Kahraman vatandaşlara da duyarlı olmalarını söyledi.

Düzce İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, yaptığı toplantıda verilen görevlerde başarılı olan polislere takdir belgesi verdi.

banner619
Asayiş 07.09.2009, 16:45
194
Kahraman vatandaşlara da duyarlı olmalarını söyledi.

Yaptığı çalışmalarda başarılı olan polisler için her zaman Vali Bülent Kılınç'a bir rapor sunulduğunu ifade eden İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, bu doğrultuda başarılı polislere takdir belgesi verildiğini söyledi.

Vali Bülent Kılınç tarafından kendi aracılığı ile belgelerin verildiğini belirten Kahraman, yoğun bir çalışma temposunda görevlerini yapan polislere teşekkür ettiğini vurguladı. Kahraman, ramazan ayında aşırı bir yoğunluğun yaşandığı ve vatandaşları da olaylar karşısında duyarlı olmaya davet etti. Ramazan ayı nedeniyle özellikle iftar saatlerinde hırsızlık olaylarının daha fazla yaşandığını ifade eden Kahraman, bu olaylar karşısında da vatandaşların dikkatli olmasını istedi. Okul sezonunun yaklaştığını ve çalışmalarının daha da sıklaşacağını söyleyen Kahraman, vatandaşlara seslenerek "Yaşanabilecek bir olayı, şüphelendikleri bir durumu tereddütsüz bize bildirin." dedi.

banner844
Yorumlar (0)