banner851

banner614

KAN DÖKÜLDÜ

banner619

Hastane Caddesi’nde iki grup arasında “kız meselesi”nden çıktığı iddia edilen kavgada kan döküldü. İki kişi hastanelik olurken iki genç de gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 21.06.2014, 16:41
204
KAN DÖKÜLDÜ
banner844

İki grup arasında kız meselesinden  çıktığı iddia edilen kavgada iki kişi yaralandı…Alınan bilgilere göre Hastane caddesinde Eşref K. (22) ve Levent T. (20) kız arkadaşlarıyla gezerken yanlarına gelen Emre S. ve Sezgin K. arasın da gergin anlar yaşandı. Gerginliğin yaşandığı bu dakikalarda tartışma büyüdü ve 4 üniversite öğrencisi kendi aralarında kavgaya tutuştu.

Emre S. ve Sezgin K. isimli şahıslar kavga ettikleri Eşref K. ve Levent T.’yi iddiya göre bıçaklayıp olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Polis ekipleri kaçan gençleri kısa sürede yakalarken olayda kullanılan suç aleti olay yerinin yakınındaki arazide bulundu. Yine olay yerinde bulunan makasında olayda suç aleti olarak kullanıldığı iddia edildi. Yaralanan gençler devlet hastanesine kaldırılırken yakalanan iki şahıs araştırma hastanesine gönderildi. Yaralılardan birinin durumu ağır olduğu öğrenildi. Yaralanan gençlerin okul arkadaşları da hastaneye akın etti.

Yorumlar (0)
15°
açık