banner851

banner614

KAN DONDURAN OLAY

Hamidiye Mahallesi'nde feci bir ölümle sonuçlanan kaza sonrası ortaya atılan iddialar kan dondurdu! Eğer iddialar doğruysa iki kardeşin intikamı cinayet gibi oldu! Önce kavga ettiler, ardından kovaladılar ve sıkıştırdıkları yerde çarparak ölümüne sebep oldular. Motosiklet paramparça oldu... Sürücüsü olay yerinde son nefesini verdi.

banner619
Asayiş 14.04.2014, 14:06
262
KAN DONDURAN OLAY

 

 Yığılca Sapağı'nda otomobil ile motosikletin karıştığı kaza sonrası başlayan kavga kovalamacayla sürdü, ölümle bitti!

BÖYLE BAŞLADI…


İddiaya göre kaza ve sonrasında yaşanan olaylar şöyle gelişti: Bugün öğle saatlerinde Yığılca Sapağı'nda Tekin Yeşildere idaresindeki motosikletle otomobilin birbirlerini sıkıştırması sonucu, otomobil bariyerleri aşarak toprak fabrikasının önünde bulunan park halindeki araçların arasına daldı. Yaşanan bu kaza ilerleyen dakikalarda korkunç bir olayın fitilini de ateşledi.

 

 

 

HIRSINI ALAMAYINCA PEŞİNE DÜŞTÜLER


Kaza sonrası motosiklet sürücüsü Tekin Yeşildere otomobilde bulunan iki kardeş H.K. ile B.K.’ya küfür edince taraflar fabrika önünde kavgaya tutuştu. Kavga fabrikanın güvenlik görevlisi tarafından yatıştırılırken, kavgaya karışanlardan motosiklet sürücüsü olay yerinden ayrıldı. Ancak sakinleşemeyen kardeşler, kaza yaptıkları otomobili olay yerinde bırakarak minibüsle motosikletlinin peşine düştü. 

banner844
Yorumlar (0)