banner851

banner614

KARDEŞLER MALİKANESİ YANDI

banner619

Kalıcı Konutlar Bahçelievler Mahallesinde İl Özel İdaresine ait iş merkezinin 1.katında atıl haldeki dükkanda yangın çıktı. Dükkandaki yangın büyümeden kontrol altına alınırken duvarda asılı halde bulunan ‘Kardeşler Malikanesi’ yazılı tabela dikkat çekti.

banner846
Asayiş 27.08.2015, 14:28
6909
KARDEŞLER MALİKANESİ YANDI
banner844
Yangın, Kalıcı Konutlar 6.Bölgedeki pazaryeri yanında bulunan İl Özel İdaresine ait üç iş merkezinin 1.katında atıl vaziyetteki dükkanda saat 13.30 sıralarında başladı. Atıl haldeki dükkanda bulunan bir kanepe madde bağımlıların neden olduğu tahmin edilen bir sebepten dolayı yanmaya başladı. Vatandaşların dükkanın penceresinden çıkan dumanı fark etmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İş Merkezinin penceresinden girerek alevlere müdahale eden ekipler, yangının daha fazla zarar vermesini engelledi.


Yangın sonrası dumanın dükkandan kalkmasıyla ortaya ilginç bir manzara çıktı. Madde bağımlıların adeta mekanları olarak kullandığı dükkanda yer alan malzemeler dikkat çekti. Madde bağımlıların sahiplendiği dükkan bakıldığında bir evin odasını andırdı. Dükkanı kendi mülkiyeti gibi kullananlar, o kadar sahiplenmiş ki duvarına ‘Kardeşler Malikanesi’ bile yazmışlar!

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (3)
hayri 6 yıl önce
Sahipsiz bırakılırsa olacağı buydu
Azizcan Yüksel 6 yıl önce
Uyuşturucu Kullandıklarını Nerden Biliyosunuz Gördünüzmü ;)
aslı 6 yıl önce
iş merkezlerindeki bağımlıları uzaklaştırmak gerekiyor sokaklarda can güvenliğimiz yok herhan biryerlerden çıkıp zarar vericekler korkusu yaşıyoruz lütfen ilgilenin
28°
açık