banner851

banner614

Kasksız motosikletli yaralandı...

D100 Karayolu Çoban ve Öztürkler kavşakları arasında, öğle saatlerinde meydana gelen kazada, bir otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü yaralandı.

banner619
Asayiş 23.06.2008, 16:09
191
Kasksız motosikletli yaralandı...

Düzce'nin düz bir coğrafyaya sahip olması nedeniyle özellikle yaz aylarında trafikteki sayıları oldukça artan bisiklet ve motosikletlerin karıştığı kazaların sayısı artıyor. D100 Karayolu Çoban ve Öztürkler kavşakları arasında, öğle saatlerinde meydana gelen kazada, bir otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü yaralandı.

Olay, istanbul istikametine gitmekte olan İskender Yıldırım idaresindeki 81 AT 245 plakalı otomobilin, çoban kavşağını 400 metre kadar geçtikten sonra, yolda seyir halindeki Yetkin Atasayar idaresindeki 81 BR 753 Plakalı motosikleti fark etmemesi sonucu meydana geldi. Otomobil sürücüsü motosikleti son anda farkedince ani bir fren yaptı. Otomobil ani fren nedeniyle yolda yan dönerken araç sağ arka kapısı ile motosiklete çarptı.

Kazada motosiklet sürücüsü Yetkin Atasayar yere düşerek yaralandı. Kask takmadığı bildirilen motosikletli, 112 Acil Servis Ambulansı ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılırken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)