banner851

banner614

KAVGAYI CİNAYET BİTİRDİ!

Birlikte maç izlediler, birden kavgaya tutuştular, biri evi terk etti ancak tartışma bitmedi... İddiaya göre kavga telefondan da sürünce arkadaşının evine giden Şahin Demir, cinayete kurban gitti.

banner619
Asayiş 19.08.2013, 10:44
216
KAVGAYI CİNAYET BİTİRDİ!

Beşiktaş Trabzonspor maçını birlikte izleyen iki arkadaş arasında çıkan tartışmada kan dönüldü. Olay, saat 02.00 sıralarında Akçakoca Yukarı Mahalle'de meydana geldi. Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasını Akçakoca'da birlikte izleyen Şahin Demir ile Osman A.’nın arasında maç sonrası kavga çıktı. Bir süre sonra büyüyen kavgada Osman A., evi terk etti.

İki arkadaş arasında kavga Osman A.’nın evi terk etmesi ile son bulmadı. İddiaya göre; cep telefonları ile birbirlerini arayarak tartışmaya devam eden iki arkadaş arasında tansiyon iyice yükseldi.

Tartışmanın uzaması üzerine sinirlerine hâkim olamayan Şahin Demir, Osman A.’nın evine gitti. Osman A. evinin önüne gelen Şahin Demir'i av tüfeği ile vurdu. Şahin Demir, karnına isabet eden kurşunla olay yerinde hayatını kaybederken, cinayette ilgili soruşturma başlatıldı.Haber; S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)