banner851

banner955

KAZALAR ARA VERMİYOR

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte patpat olarak bilinen tarım araçlarının kullanımın yaygınlaşması kazaları beraberinde getirmeye devam ediyor.

Asayiş 22.06.2014, 11:40
234
KAZALAR ARA VERMİYOR

Özellikle kırsal kesimlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan ve trafiğe çıkmaları yasaklanan tarım araçları zaman zaman ölümlü ve yaralamalı kazalara sebebiyet veriyor. Hızları 100 km’yi bulan tarım araçlarının bilinçsizce kullanılması kazalara davetiye çıkarıyor. Dün Yığılca’ya bağlı Bekirler Köyü’nde meydana gelen patpat kazasında 3 kişi yaralandı. Recep Yalçın idaresindeki patpat, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.


Kazada patpat sürücüsü Recep Yalçın ve patpat römorkunda bulunan Nazife Yalçın, Nehir Ecrin Yalçın yaralandı. Yaralılar haber verilmesi üzerine olay yerine çağırılan 112 acil servis ekipleri tarafından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


Bu kazanın ardından ise akşam saatlerinde D-655 karayolu Düzköy mevkiinde kilometrelerce tersten giden patpat yürekleri ağıza getirdi. Yaşanan bunca kazaya rağmen bilinçsizce kuralları ihlal eden sürücü ders almayarak insan hayatını tehlikeye atmaya devam etti.

 

 

Haber;İ.Keleş

 

 

 

 

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız