banner851

banner614

KIZ KAÇIRILDI

banner619

Bugün öğleden sonra Rasim Betir Paşa Bulvarında kız kaçırma olayı meydana geldi. Emniyet sıkı takibi sonucu genç kızı alıkoymak isteyen şahıslar, Kaynaşlı ışıklarına kadar gidebildi…

banner846
Asayiş 28.03.2012, 18:46
361
KIZ KAÇIRILDI
banner844

Bugün öğleden sonra Rasim Betir Paşa Bulvarında genç bir kız kaçırıldı. Ablasının yanında kaçırılan genç kızı 2 şahıs 07 ALU 95 plakalı araca bindirerek kaçırdı. Ablasının emniyet ekiplerine olayı haber vermesinin ardından ekipler aniden harekete geçti. Soğancı kavşağında aracın MOBESE kameraları tarafından net bilgilerinin alınmasının ardından, emniyet güçleri bu bölgeden itibaren aracı takip etmeye başladı. Aracı takibe alan Düzce il Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ve Kaynaşlı Bölge Trafik ekipleri  Kaynaşlı ışıklarında yakaladı. Adının A.İ (19) olduğu öğrenilen genç kızı araçtan alarak polis aracına bindiren emniyet ekipleri ise Tolga Y. ve İbrahim K.’yi gözaltına aldı.
Kaynaşlı Emniyet Amirliğinde sorgulanan şahıslar daha sonra Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Polis olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)