banner851

banner614

KOLUNU KESTİ

51 yaşındaki kadın odun keserken, kolunu kesti… Akçakoca Uğurlu köyünde yaşanan bu olay sonrası kolu kopan kadın Ankara’ya sevk edildi.

banner619
Asayiş 30.04.2014, 17:04
366
KOLUNU KESTİ

Odun kesme makinesiyle kolunu kesti. Bu korkunç olay, Akçakoca’nın Uğurlu Köyünde yaşandı. Alınan bilgiye göre; Bahçede topladıkları odunları traktörün arkasına takılan odun kesme makinasında kesen 51 yaşındaki Sultan Tokgöz hırkasını makinaya kaptırdı. Kendini kurtarmak isterken biranda kolunu makinaya kaptıran kadının kolu kesildi. Kanlar içinde kalan kadın için yakınları hemen 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaptıkları 51 yaşındaki kadını Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesine kaldırdı. Kopan kolu da buz kabinine koyularak hastane götürüldü. Boynu ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan kadının Durumu ağır olduğu öğrenilirken, doktorlar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmesine karar verdi. Yaşanan olay sonrası hastaneye akın eden yakınları sinir krizleri geçirdi.


TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI


Öte yandan Gölyaka Saçmalıpınar köyünde 1 kişi devrilen traktörün altında kalarak yaralandı. Traktör sürücüsü Rıdvan Şentürk kendi imkanları ile 112 ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler yaralı traktör sürücüne ilk müdahaleyi yapmasının ardından Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

 

 

 HABER; İ.KELEŞ

 

banner844
Yorumlar (0)