banner851

banner955

MOTORLU DEHŞET SAÇTI

Cedidiye Mahallesi’nde akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşandı. Dur ihtarına uymayarak polislerden kaçan bir motosikletli, cedidiyle mahallesinde sıkıştırıldığı sokakta bir polis memurunu ezdi. Gözaltına alınan Motosiklet sürüsünün 9 suç kaydı olduğu tespit edildi.

Asayiş 03.08.2014, 17:37
275
MOTORLU DEHŞET SAÇTI

 

Polislerin “dur” ihtarına uymayarak kaçan motosiklet sürücü, motorize polis ekiplerine çarptı. Akşam saatlerinde Fatih Uğur Yıldırım, polis ekipleri ile kovalamacaya girdi. Dur ihtarına uymayarak kaçan motosiklet sürücünün peşine düşen Yunus timleri Yıldırım’ı, Cedidiye Mahallesi Ferah Sokakta sıkıştırdı.

 

 

Ancak paniğe kapılan sürücü bu kez önünü kesen polis ekiplerinin üzerine motosikleti sürdü. Çarpanın şiddeti ile yola fırlayan polis memurlarından biri yaralandı…

 

 

Kazayı görenler sokağı biranda ana baba yerine döndürdü. Bölgeye kısa sürede 112 ekipleri sevk edilirken, çok sayıda sivil ve resmi polis memuru akın etti.

Polislere çarpan sürücü ise kaza yerinde gözaltına alındı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralanan polis memuru Enes Çift Gümüş’e ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Polis memurunun arkadaşları yaralanan meslektaşının başından ayrılmadı.

 

 

Sedye ile ambulansa taşınan polis memuru Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi.


Kaza yeri meraklı vatandaşlarla oldu. Kimi balkondan kimi dükkanlarından çıkarak olup biteni izledi.


Gözaltına alınan motosiklet sürücü ifadesi alınmak üzere emniyete götürülürken kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)