banner851

banner614

NEREYE KADAR SÜRECEK!

Kültür Mahallesi’nde bulunan boş bir evde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahale ettiği yangın büyümeden kontrol altına alınırken, yangına madde bağımlısı kişi ya da kişilerin neden olduğu öne sürüldü.

banner619
Asayiş 01.10.2013, 22:40
211
NEREYE KADAR SÜRECEK!

Saat 21:30 sıralarında Kültür Mahallesi’nde bulunan bir evden dumanlar yükseldi. İhbarı alan itfaiye ekipleri yangına anında müdahale ederek kontrol altına aldı ancak bu olay ne ilkti nede son olacak gibi görünüyor. Akasya Sokak üzerinde adeta kaderine terk edilmiş, kapısı ve penceresi olmayan, kişi ya da kişilerin rahatça girebileceği tek katlı ev mahalle halkını bir kez daha rahatsız etti.

 

 

 

 

Yangının çıktığı evin içerisinde tuğlalardan oturma vaziyeti kurularak ateş yakıldığı ve yakılan ateşin tamamen söndürülmeden evin terk edildiği iddia edildi.
Bir başka iddiaya göre aynı evde daha önceden de birkaç kez yangın çıktığı, yangınların madde bağımlısı kişi ya da kişiler tarafından çıkarıldığı öne sürüldü.

Özellikle havaların soğuması ve yağışlı gitmesiyle birlikte madde bağımlısı kişilerin bu tür metruk binalara girdiğini söyleyen vatandaşlar, başta bu evlerin sahipleri olmak üzere yetkililerin önlem almasını istedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haber; Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (0)