banner851

banner614

ODUNLUK ALEV ALEV YANDI

banner619

Koçyazı Mahallesi İstiklal Caddesi’nde meydana gelen yangında bir odunluk tamamen yandı. Çöpleri ortadan kaldırmak için ateş yakan bir kadın, çalan telefona bakmak için eve girdi geri döndüğünde ise odunluğunun alevler içinde kaldığını gördü. İtfaiyenin müdahale ettiği yangın eve sıçramadan söndürüldü.

banner846
Asayiş 07.04.2012, 14:58
208
ODUNLUK ALEV ALEV YANDI
banner844

Koçyazı Mahallesi’nde bugün meydana gelen yangında Ömer Ersoy’a ait evin bitişiğinde bulunan odunluk tamamen yandı. Alınan bilgiye göre, evinin önündeki çöpleri toplayarak ortadan kaldırmak isteyen Hatice Ersoy odunluğun yakınında ateş yakarak çöpleri içine attı.

Tam o sırada çalan telefona bakmak için eve giren Ersoy, dışarı çıktığında odunluğun yanmakta olduğunu gördü. Odunlukta bulunan talaşların hızla tutuşması ve rüzgarın da etkisi ile yayılan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile eve sıçramadan söndürüldü.

Odunlukta bulunan elektrik kablolarının da yanması nedeniyle olay yerine gelen SEDAŞ ekipleri elektrikleri kesti. İtfaiye olay yerinde uzun süre soğutma çalışması gerçekleştirdi.

HABER:S.KAŞKIR

Yorumlar (0)