banner851

banner614

OĞLUNUN SEVGİLİSİNİ KAÇIRDI

Geçtiğimiz günlerde D-100 Karayolu 9.km üzerinde kaçırdığı küçük bir kızı taciz edip kayıplara karışan Gölyakalı adam İzmit'te yakalandı.

banner619
Asayiş 06.10.2013, 18:22
289
OĞLUNUN SEVGİLİSİNİ KAÇIRDI

D-100 Karayolu 9.km üzerinde liseli kızı kaçıran ve cinsel tacizde bulunan Şenol Y. Emiyet ekiplerinin operasyonu ile İzmit'ye yakalandı.

İddialara göre geçtiğimiz günlerde oğlunun liseli kız arkadaşını evine bırakmak için arabaya alan Şenol Y. arabayı D-100 Karayolu 9.km üzerinde tenha bir yere çekti. Burada genç kıza cinsel tacizde bulundu. Şenol Y'nin bir anlık dalgınlığından faydalanıp olay yerinden kaçan liseli kız durumu polise ve ailesine bildirdi. Kızın yanından kaçtığını anlayan şahıs olay yerinden hızla uzaklaşıp kayıplara karıştı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin çalışmaları sonucu İzmit'te bir galericinin yanında olduğu tespit edilen Şenol Y. emniyet ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.

Gece yarısı yapılan operasyonda, şahısın tanınmamak için peruk takıp sakal bıraktığı öğrenildi. Göz altına alınan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Haber: M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)