banner851

banner614

ÖLMEK İSTEDİ

ÖLMEK İSTEDİ Kalıcı Konutlar Çamlıevler mahallesinde yaşayan Nurten Ö. Girdiği bunalım sonucu ilaç içerek intihar etmeye kalktı. Yakınlarının haber vermesi ile olay yerine gelen 112 acil ekiplerince ilk müdahalesinn ardından Düzce Üniversitesi Araştır

banner619
Asayiş 24.08.2013, 19:05
209
ÖLMEK İSTEDİ


ÖLMEK İSTEDİ

Kalıcı Konutlar Çamlıevler mahallesinde yaşayan Nurten Ö. Girdiği bunalım sonucu ilaç içerek intihar etmeye kalktı. Yakınlarının haber vermesi ile olay yerine gelen 112 acil ekiplerince ilk müdahalesinn ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan 40 yaşındaki Nurten Ö. 'nün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

SICAKLAR TETİKLİYOR

Düzce'de son günlerde dikkat çekici boyuta ulaşan itihar teşebbüsleri ile ilgili uzmanlar, havaların aşırı sıcak olmasını etken gösterdi ve bu durumdan dolayı insanların stres yaşayarak ani kararlar verebileceğini söyledi. Hava sıcaklarının vatandaşı bunalttığı ve olumsuz etkilediğini söyleyen uzmanlar, vatandaşların bu durumlarda bunalıma giren kişinin, aile bireyleri tarafından psikologlara getirilmesini tavsiye etti.

Haber; M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)