banner851

banner614

ÖLÜM İLE YAŞAM ARASINDAKİ İNCE ÇİZGİ

banner619

Bunalıma giren genç kadın inşaat halindeki bir binanın üst katına çıkıp kendini aşağı atmak istedi. Yaşamla ölümün arasındaki inçe çizgide bulunan kadın Polisin ikna çabaları sürerken aniden baygınlık geçirdi. Düşmek üzere olan kadını Ekipler Amiri son anda kolundan tutarak hayata bağladı.

banner846
Asayiş 16.03.2012, 15:35
259
ÖLÜM İLE YAŞAM ARASINDAKİ İNCE ÇİZGİ
banner844

Nusrettin Mahallesi Şehit Piyade Er Tuncay Aydın sokak üzerinde saat 14.00 sıralarında meydana gelen intihar girişimi ekipleri alarma geçirdi. Bunalıma Giren D.U. İsimli genç bayan inşaat halindeki bir binanın üst katına çıkıp kendini aşağı atmak istedi. Yaşamla ölümün arasındaki inçe çizgide bulunan kadın Polisin ikna çabaları sürerken aniden baygınlık geçirdi.Bu sırada kendisine çok yakın bir mesafede bulunan ve yakalamak için boş bir anını bekleyen Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipler Amiri Bülent Gin, dengesini kaybeden ve düşmek üzere olan genç kadını son anda kolundan tutarak hayata bağladı.

 

Baygınlık geçiren ve Fenalaşan kadına ilk müdahaleyi olay yerinde bulunan İtfaiye, 112 ekipleri  ve Polis'ler yaptı. Genç kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Yorumlar (0)